Конструкторы для самых маленьких

	Конструктор для малышей "Автотрек" арт. 6361
456 грн
Нет в наличии Код товара: 1370457464
Конструктор для малышей "Автотрек" арт. 6361 Набор состоит из 78 крупных деталей, максимально удобных для малышей и совместимых с Lego Duplo. Блоки выполнены из качественного, прочного и яркого пластика, что непременно сделает игру увлекательной и ..
Дерев'яний конструктор Viga Toys 48 ел. (50383)
678 грн
Нет в наличии Код товара: 50383
Із дерев'яного конструктора Viga Toys, 48 елементів, легко можна зібрати робота, машинку, літак, собачку, вертоліт, мотоцикл та інші моделі, як реальних, так і вигаданих об'єктів. Набір сподобається дітям від 3 років дошкільного віку. У комплек..
Дерев'яний конструктор Viga Toys 68 ел. (50382)
882 грн
Нет в наличии Код товара: 50382
Дерев'яний конструктор Viga Toys, 68 елементів, дає можливість зібрати робота, машинку, літак, собачку, вертоліт, мотоцикл та інші моделі, як реальних, так і вигаданих об'єктів. Розвивальний набір із дерева створений для дітей дошкільного віку від ..
Конструктор Edu-Toys Гірка-зигзаг з інструментами (JS021)
1 056 грн
Нет в наличии Код товара: JS021
Конструктор Edu-Toys Гірка-зигзаг з інструментами дозволяє малюкам зібрати звивисту гірку для кульок за допомогою дитячих інструментів із набору. А далі можна запускати кульки і спостерігати, як вони скочуються донизу. Така розвивальна іграшка спод..
Конструктор Edu-Toys Гірка-спіраль з інструментами (JS022)
1 107 грн
Нет в наличии Код товара: JS022
Конструктор Edu-Toys Гірка-спіраль з інструментами дозволяє малюкам зібрати гірку для кульок за допомогою дитячих інструментів з набору. А далі можна запускати кульки і спостерігати, як вони скочуються донизу по спіральній гірці. Така розвивальна і..
Конструктор Edu-Toys Колесо огляду з інструментами (JS025)
1 206 грн
Нет в наличии Код товара: JS025
За допомогою деталей дитячого конструктора Edu-Toys Колесо огляду з інструментами малюки можуть побудувати і запустити іграшковий атракціон. Він буде крутитися завдяки механізму, який теж збирається за інструкцією. Сюжет для гри підкажуть фігурки з..
Конструктор Edu-Toys Піратський корабель з інструментами (JS026)
1 257 грн
Нет в наличии Код товара: JS026
За допомогою деталей дитячого конструктора Edu-Toys Піратський корабель з інструментами малюки можуть побудувати і запустити іграшковий атракціон. Він буде гойдатися завдяки механізму, який теж збирається за інструкцією. Сюжет для гри підкажуть фіг..
Конструктор Edu-Toys Трактор з інструментами (JS030)
906 грн
Нет в наличии Код товара: JS030
Конструктор Edu-Toys Трактор з інструментами дозволяє малюкам зібрати фермерську техніку за допомогою дитячих інструментів із набору. Така розвивальна іграшка сподобається дітям від 3 років. Набір для конструювання тренує м'язи рук, зорово-моторну..
Конструктор Gigo Аероплан (7402)
453 грн
Нет в наличии Код товара: 7402
За допомогою деталей і бамбукових паличок з набору можна зібрати п`ять різних моделей літальних апаратів. Грати з зібраними моделями можна як в приміщенні, так і на відкритому повітрі. У комплекті бамбукові палички, мультиконектори, компоненти проф..
Конструктор Gigo Дінопарк (7424)
747 грн
Нет в наличии Код товара: 7424
Конструктор складається з деталей різних геометричних форм, що дозволяє створювати об`ємні моделі динозаврів. Кожен елемент має розмір 2х2 см, один виступ-штифт і п`ять отворів для з`єднання. Кількість комбінацій з`єднань деталей – дуже велика. Кож..
Конструктор Gigo Катамаран (7401)
495 грн
Нет в наличии Код товара: 7401
У набір входять спеціально розроблені вітрила, колеса з низьким коефіцієнтом тертя, вигнуті витягнуті стрижні, порожнисті трубки. Діти зрозуміють принцип кінетичної енергії, та дізнаються про парусний спорт. Можна зібрати 6 різних моделей: вітрильн..
Конструктор Gigo Катер на повітряній подушці (7366)
2 271 грн
Нет в наличии Код товара: 7366
Основа цього набору – повітряна турбіна, яка демонструє принцип роботи фена або пилососа. Дитина зможе зібрати катер на повітряній подушці й запустити його в подорож по воді або суші. Також дитина може спорудити власний пилосос і допомагати з приби..
Показано с 1 по 12 из 67 (всего 6 страниц)

Товары со скидкой